Biz Kimiz?

2014’de Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ve çok avantajlı kampanyalı ürünleri sitemizde topladık. Yeni Sezon ürünlerde %20 ve % 25’e varan indirimler sunarken, özel indirimler ve kaçırılmayacak kampanyalar sunmamaktayız. Bu ürünler arasında fırın, ocak, cam ocak, davlumbaz, cam davlumbaz, evye, granit evye, paslanmaz çelik evye, mermeraltı evye, batarya, bulaşık makinesi, ankastre ve solo buzdolabı, aspiratör, kahve makinesi ve tamamlayıcı aksesuarlar gibi ürünleri  müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Bu anlamda müşterilerine hizmet veren Türkiyenin en prestijli online alış veriş sitesiyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Müşterilerimize güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Güvenli, hızlı ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için çalışıyoruz.

Zamanında teslimat

Stokta olan ürünleri, İstanbul içinde 2 iş günü, İstanbul dışında 4 iş günü içerisinde yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

İade kolaylığı

Müşterilerimize 30 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.

Teka fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, evye, batarya, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ankastre ürünlerin satışını yapan Türkiye’nin en prestijli sitesi.
Slide background

SET FİYATLARIYLA

BAŞLAYAN

2349 TL' DEN

Slide background

ANKASTRE FIRIN

HE 615

+

ANKASTRE OCAK

HLX 60 4G AI AL

+

DAVLUMBAZ

DEP 60

BAHAR KAMPANYASI

CHEF 1

2.349 TL

4.137 TL

YERİNE

Slide background

BATARYA

EVYE

BUZDOLABI

MİKRO DALGA

DAVLUMBAZ

ANKASTRE OCAK

ANKASTE FIRIN

Teka ankastre set, fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, evye, batarya, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerin satışını yapan Türkiye’nin en prestijli sitesi.