Biz Kimiz?

2014’de Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ve çok avantajlı kampanyalı ürünleri sitemizde topladık. Yeni Sezon ürünlerde %20 ve % 25’e varan indirimler sunarken, özel indirimler ve kaçırılmayacak kampanyalar sunmamaktayız. Bu ürünler arasında fırın, ocak, cam ocak, davlumbaz, cam davlumbaz, evye, granit evye, paslanmaz çelik evye, mermeraltı evye, batarya, bulaşık makinesi, ankastre ve solo buzdolabı, aspiratör, kahve makinesi ve tamamlayıcı aksesuarlar gibi ürünleri  müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Bu anlamda müşterilerine hizmet veren Türkiyenin en prestijli online alış veriş sitesiyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti. Müşterilerimize güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Güvenli, hızlı ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için çalışıyoruz.

Zamanında teslimat

Stokta olan ürünleri, İstanbul içinde 2 iş günü, İstanbul dışında 4 iş günü içerisinde yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

İade kolaylığı

Müşterilerimize 30 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.

Teka fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, evye, batarya, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ankastre ürünlerin satışını yapan Türkiye’nin en prestijli sitesi.
Teka Çift Kapılı Solo BuzdolabıTeka Gardrop Tipi Solo Buzdolabı

YENİ NESİL BUZDOLABI

NoFrost

ile her şey çok taze.

TEKA ANKASTRE FIRIN

lezzetin böylesi bana yakışır.

Country Style Davlumbaz

MUTFAKTA HİÇ KOKU KALMADI

hepsini içime çektim

Teka Evye Batarya-Rulo Rende

TEKA ANKASTRE EVYE

Şık ve zarif

Teka ankastre set, fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, evye, batarya, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi ürünlerin satışını yapan Türkiye’nin en prestijli sitesi.